Category: Sport

Vllaznia me tifozë-muzikanta në tribunë, por “pa melodi” në fushë

Vllaznia me tifozë-muzikanta në tribunë, por “pa melodi” në fushë

Në ndeshjen ndaj Kamzës në tribunat e stadiumit “Loro Boriçi” kanë qenë të pranishëm mbi 5 mijë tifozë. Ata kishin
Read More
Hendboll në rërë: KËTË FUNDJAVË NË ULQIN KAMPIONATI I HAPUR I MALIT TË ZI

Hendboll në rërë: KËTË FUNDJAVË NË ULQIN KAMPIONATI I HAPUR I MALIT TË ZI

Me 12 dhe 13 Maj (të shtunën dhe të dielën) në Plazhin e vogël do të mbahet Kampionati i hapur
Read More
Drejtuesit e Barçës e pranojnë se Umtiti mund të largohet

Drejtuesit e Barçës e pranojnë se Umtiti mund të largohet

Drejtorët e Barcelonës pranojnë se mbrojtësi francez, Samuel Umtiti, mund të largohet këtë verë. Umtiti ka një klauzolë blerje prej
Read More
Ish-futbollisti i Romës, Marco Cassetti zyrtarizohet si ndihmës i Cristian Panuccit

Ish-futbollisti i Romës, Marco Cassetti zyrtarizohet si ndihmës i Cristian Panuccit

Edhe një ndryshim në stafin drejtues të teknikëve të kombëtares shqiptare të futbollit. Marco Cassetti ka marrë detyrën e zëvendëstrajnerit
Read More
Allegri dhe Enrique, njëri në krye të Arsenalit

Allegri dhe Enrique, njëri në krye të Arsenalit

Arsenali janë në kërkim të trajnerit të ri pas largimit të Arsene Wenger në fund të sezonit .
Read More
Murray powers past wawrinka to book french open final

Murray powers past wawrinka to book french open final

Everyone is looking to lose weight these days, but most people miss the one key to just how easy it…
Read More
Gibbs goaded over moore remarks

Gibbs goaded over moore remarks

Everyone is looking to lose weight these days, but most people miss the one key to just how easy it…
Read More
Rio Olympics: Caster Semenya leaves no doubt in 800

Rio Olympics: Caster Semenya leaves no doubt in 800

Everyone is looking to lose weight these days, but most people miss the one key to just how easy it…
Read More
Where one olympic medal is a lot better than none

Where one olympic medal is a lot better than none

Everyone is looking to lose weight these days, but most people miss the one key to just how easy it…
Read More
Danny higginbotham: how will leicester cope without vardy?

Danny higginbotham: how will leicester cope without vardy?

Everyone is looking to lose weight these days, but most people miss the one key to just how easy it…
Read More