Author: administrator

London Spitfire punches ticket to Overwatch League finals

London Spitfire punches ticket to Overwatch League finals

Lorem ipsum dolor sit amet,sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, At vero eos…
Read More
Në Ulqin fillojnë inçizimet e skenave të serialit kriminalistik

Në Ulqin fillojnë inçizimet e skenave të serialit kriminalistik

Në Ulqin këto ditë ka filluar inçizimi i një seriali kriminalistik , produksion anglez në bashkëpunim me kompani të filmit
Read More
Mali i Zi e mendon ndërtimin e një rrethoje të mprehtë në kufi me Shqipërinë

Mali i Zi e mendon ndërtimin e një rrethoje të mprehtë në kufi me Shqipërinë

Mali i Zi, duke parë ngritje të numrit të migrantëve që po kalojnë përmes vendit të tyre në një shteg
Read More
Top videoklipet me më shumë se 10 milionë klikime në YouTube (Video)

Top videoklipet me më shumë se 10 milionë klikime në YouTube (Video)

Vera po shkon, por na solli plot këngë ritmike e një garë të fortë mes artistëve tanë, se cila do
Read More
Bashkëthemeluesi i Apple: Kriptovalutat dhe Blockchain do të arrijnë potencialin e plotë brenda një dekade

Bashkëthemeluesi i Apple: Kriptovalutat dhe Blockchain do të arrijnë potencialin e plotë brenda një dekade

Bashkëthemeluesi i Apple, Steve Wozniak, ka komentuar pozitivisht për kriptovalutat dhe teknologjinë Blockchain në fjalimin e tij të hapjes në
Read More
Putin zbulon “dronin nënujor” me një bërthamë nukleare, e aftë për të zhdukur portet perëndimore (Video)

Putin zbulon “dronin nënujor” me një bërthamë nukleare, e aftë për të zhdukur portet perëndimore (Video)

Rusia po zhvillon një “dron nënujor” që mund të mbajë një bërthamë nukleare dy megatonësh të aftë për të zhdukur
Read More
THE WORLD OF BEAUTY -Hair & Cosmetic Studio

THE WORLD OF BEAUTY -Hair & Cosmetic Studio

The World of Beauty is a new & fresh beauty salon here to make you love the way you look!
Read More
Mbi 50 protestues palestinezë të vrarë dhe qindra të plagosur në Gazë – ushtria izraelite përdor dronë për të hedhur gaz lotsjellës (Foto/Video, +16)

Mbi 50 protestues palestinezë të vrarë dhe qindra të plagosur në Gazë – ushtria izraelite përdor dronë për të hedhur gaz lotsjellës (Foto/Video, +16)

Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu ka mbrojtur përdorimin e forcës në kufirin e Gazë, pasi snajperistët izraelitë vranë dhjetëra palestinezë dhe
Read More
Rrugë të pakalueshme, pa ujë – Sezoni në Ulqin mund të dështojë ende pa filluar

Rrugë të pakalueshme, pa ujë – Sezoni në Ulqin mund të dështojë ende pa filluar

Situatë e jashtëzakonshme mbizotron në Ulqin këtyre ditëve. Punime pa paralajmërim në çdo cep të qytetit, lëvizje e vështirësuar e
Read More