Tag: Tanya Mityushina

Rusja superjoshëse që po i mahnit të gjithë në internet

Rusja superjoshëse që po i mahnit të gjithë në internet

Bukuroshja ruse, Tanya Mityushina, është pa dyshim një prej modeleve më mahnitëse në botë. Fotografitë që ajo publikon në Instagram (si dhe një
Read More