Author: Nano

Rusja superjoshëse që po i mahnit të gjithë në internet

Rusja superjoshëse që po i mahnit të gjithë në internet

Bukuroshja ruse, Tanya Mityushina, është pa dyshim një prej modeleve më mahnitëse në botë. Fotografitë që ajo publikon në Instagram (si dhe një
Read More
Qyteti më i mirë në botë për studentët?

Qyteti më i mirë në botë për studentët?

Londra është listuar në vendin e parë si qyteti më i mirë në botë për studentët. Kompania Quacquarelli Symonds (QS)
Read More
Apple po vjen me iPhone XL?

Apple po vjen me iPhone XL?

iPhone i ardhshëm dhe më i madh i Apple, potencialisht i quajtur iPhone XL, mund të jetë i planifikuar për
Read More
“Malli” i Shqipërisë për finalen e “Eurovisionit”

“Malli” i Shqipërisë për finalen e “Eurovisionit”

Sonte (e martë) mbahet nata e parë gjysmëfinale e festivalit “Eurovision 2018”. Shqipëria garon sonte me përfaqësues këngëtarin Eugent Bushpepa,
Read More
Ish-futbollisti i Romës, Marco Cassetti zyrtarizohet si ndihmës i Cristian Panuccit

Ish-futbollisti i Romës, Marco Cassetti zyrtarizohet si ndihmës i Cristian Panuccit

Edhe një ndryshim në stafin drejtues të teknikëve të kombëtares shqiptare të futbollit. Marco Cassetti ka marrë detyrën e zëvendëstrajnerit
Read More